02094, м. Київ, вул. Гната Хоткевича 22
info@allenergo.com.ua +38 (044) 591-18-22 +38 (050) 469-80-44

Внутрішні Електромонтажні Роботи

Виконуємо внутрішні електромонтажні роботи в: квартирах, котеджах, дерев’яних будинках, офісах, будинках промислового призначення (заводи, фабрики, електростанції і ін), цивільних будівлях, (житлові багатоповерхові будинки, готелі, гуртожитки, санаторії, школи, магазини, театри, спортивні комплекси та ін.), громадських будівлях (адміністративні, дитячі установи, навчальні, культурно-просвітні, торгові, комунальні, установи охорони здоров’я та ін.).

Займаємось збіркою, монтажем, встановленням та підключенням: ввідно-розподільчих, силових щитів автоматики та управління, систем обліку електричної енергії, електролічильників та іншого комутаційного обладнання будь-якої складності.

Прокладаємо силовий провід та кабель: у метало-рукаві, гофротрубі, сталевих та пластикових трубах, коробах, лотках, на скобу, під бетонними, цегляними, гіпсокартоними стінами, металевими конструкціями.

Методами:

  • Відкритої електропроводки — тобто проходить по поверхні стін, стель, інших елементів будівлі. Способи прокладки: це або вільна підвіска на роликах, або розміщення її в електротехнічних плінтусах і лиштви;
  • Прихованої електропроводки — у житлових будинках прокладається всередині конструктивних елементів будівлі або її обробки. У цьому випадку застосовуються такі способи прокладки, як розміщення проводів в порожнинах будівельних конструкцій (наприклад, міжповерхових перекриттях), а також в борозенках під штукатуркою;
  • Зовнішньої електропроводки — розміщується по зовнішніх стінах будівель або між ними на опорах (наприклад, від житлового будинку до сараю, майстерні, лазні). Зовнішня проводка сама по собі може бути, як відкритої, так і прихованої.

Використовуємо сучасні технології в монтажі, якісно проводимо всі необхідні для вас роботи по заміні проводки, електропостачанню або ж по збільшенню потужностей. Ми гарантуємо якість і точність.

Ваша безпека в руках професіоналів!

animation animation