02094, м. Київ, вул. Гната Хоткевича 22
info@allenergo.com.ua +38 (044) 591-18-22 +38 (050) 469-80-44

Електромонтаж

      В Україні багато фірм та бригад, які позиціонують себе професіоналами електромонтажних робіт, але чи всі вони можуть зробити це якісно і з дотриманням всіх вимог і правил технічної експлуатації електричних мереж і устаткування? Далеко не кожна компанія в змозі зробити якісний електромонтаж (розцінки тут не мають значення), тому що для цього необхідна сучасна технічна база, кваліфікований персонал і власна випробувальна лабораторія. Ми, ТОВ «Альянсенерго» — одні з небагатьох підприємств, в яких є все, вище перераховане.

     З 2004 року ми виконуємо електромонтажні роботи по всій Україні. За ці роки нам вдалося створити по-справжньому сучасну компанію, оснащену самим новітнім обладнанням та інструментом, що дозволяє проводити електромонтаж в суворій відповідності вимогам правил експлуатації електричних мереж та устаткування.

    Наша компанія підходить до виконання робіт комплексно, починаючи зі стадії проектування, закінчуючи пусконалагоджувальними роботами. Перш, ніж на об’єкт виїдуть електромонтажні бригади, наші інженери проектувальники ретельно обстежують об’єкт, врахують всі особливості і специфіку будівлі або території, лише після повного і ретельного вивчення об’єкта, приступають до проектування. Тому, електромонтажні роботи плануються та виконуються в режимі «реального часу».

ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ «ПІД КЛЮЧ»

    Для нас не має меж: візьмемо на себе всі роботи, пов’язані з розробкою проекту електропостачання, виділення потужності, узгодження електротехнічного проекту для будинку, квартири, магазину, офісу чи іншого об’єкту.

   Інженери проектувальники нашої компанії мають багаторічний досвід, тому розробка проекту електропостачання любої складності, розрахунок струмів, підбір обладнання та матеріалів є звичайною справою.

   Наявність власної електролабораторії, дозволяє нам перевірити та випробувати кожен елемент вашої майбутньої енергетичної системи.

    Електромонтажні роботи розпочинаємо, після узгодження проекту електропостачання з контролюючими органами — ПАТ «Київенерго», ЗАТ «АЕС Київобленерго», Держенергонагляд і т.п. Ми з глибоким усвідомленням рівня відповідальності, беремось за реалізацію любого енергетичного проекту, незалежно від розміру об’єкта та обсягу робіт. Тому, без затвердження проекту майбутніх робіт по об’єкту в державних органах контролю та енергопостачальника, не починаємо електромонтажних робіт.

До переліку робіт «під ключ» входить:

 • Аналіз існуючої системи енергопостачання, енергоресурсів та необхідного об’єму електроенергії для об’єкту замовника. Проведення ряду робіт, націлених на виділення потужностей;
 • Отримання Технічних умов (ТУ) на розробку проекту електропостачання;
 • Створення проекту електропостачання;
 • Повне узгодження розробленого проекту з замовником, в рамках вимог техніки безпеки і правил експлуатації електричного устаткування;
 • Узгодження проекту підключення об’єкту до електропостачальника з усіма державними органами (ПАТ «Київенерго», ЗАТ «АЕС Київобленерго», Держенергонагляд і т.д) і всіма зацікавленими особами;
 • Отримання Технічного рішення (ТР) — що дозволяє безперешкодно проводити електромонтажні роботи;
 • Закупка необхідного обладнання та матеріалів;
 • Підготовка приміщення чи території об’єкту для проведення електромонтажних робіт;
 • Винесення проекту «в натуру» (розмітка на місці);
 • Компонування і монтаж електрощитів;
 • Прокладка кабелів і розводка електропроводки;
 • Підключення всіх приладів, електрообладнання об’єкта;
 • Проведення всіх пусконалагоджувальних робіт;
 • Здача змонтованої електроустановки в експлуатацію;
 • Укладання договору на споживання електроенергії з державними контролюючими органами (ПАТ «Київенерго», ЗАТ «АЕС Київобленерго», Держенергонагляд і т.д).

   Гарантія на виконані електромонтажні роботи — 24 місяці.

   Ми спеціалізуємось не тільки на електромонтажних роботах високовольтних ланцюгів. Наші фахівці можуть спроектувати будь-яку дротову розводку низької напруги (внутрішнє електропостачання).

Маємо технічну можливість і дозвіл від енергозбуту виконувати електромонтажні роботи, встановлення, перевірку і випробування силових трансформаторів (ТП). Наші монтажники мають доступ до проведення електромонтажних робіт на установках з напругою до 04/10/35 кВ. Щорічно вони підтверджують рівень своїх знань, проходячи іспити і захист технічного мінімуму. Тому, їм під силу виконати найскладніші електромонтажні роботи.

animation animation