02094, м. Київ, вул. Гната Хоткевича 22
info@allenergo.com.ua +38 (044) 591-18-22 +38 (050) 469-80-44

Відновлювальна енергетика

З кожним роком розвиток людства прискорюється у всіх напрямках. Енергетика не стоїть на місці. Людство з часом почало розуміти, що потрібно жити, розвиватись та не забувати про майбутнє. Що залишиться майбутнім покоління після нас?

Частиною спадщини для наших дітей повинна стати, чиста, «здорова», процвітаюча планета. Саме тому, пошук та розвиток альтернативних джерел енергії зараз набирає максимальних розмахів. Наша компанія слідкує та вивчає кожну інноваційну технологію для розуміння ефективності реалізації. Ми здатні не тільки проконсультувати клієнта з цього питання, а і реалізувати інженерне рішення з використанням відновлювальних джерел енергії.

Постійний розвиток наших фахівців, дає нам змогу реалізовувати найскладніші проекти. Можемо реалізувати, як частину проекту (проектна документація, дозвільна документація, перемовини з ТОВ «Енергозбут», представництво замовника в НКРЕКП, ОРЕ та ін., будівництво, збір ТП, підключення станції до мережі України та ін.,) так і інженерне рішення «під ключ».

В нашому «портфелі» є реалізовані проекти підключення сонячних електростанцій з оформленням дозвільної документації.

animation animation